LED - gaismas risinājumi

LatLED
 
Preces piegāde
"LatLED" Pakalpojumi > Preces piegāde

Preču cenas mājas lapā norādītas neiekļaujot piegādes izmaksas.

Preces, kuras ir uz vietas noliktavā, tiek piegādātas pa Rīgu un tuvākajiem rajoniem /līdz 60km no Rīgas/, ar Pircēju iepriekš saskaņotā laikā, no pirmdienas līdz piektdienai.

Piegādes cenas:

Piegādes cena Rīgā – 7.00 EUR, piegāde ārpus Rīgas – 20.00EUR

   Ja pasūtījuma summa sastāda 140.00EUR un vairāk – piegāde Rīgā BEZ MAKSAS!

Iegādājoties preci, pirms parakstiet pavadzīmi, pārliecinieties par tās  veselumu un komplektāciju. Ja rodas pretenzijas par preces kvalitāti, izskatu vai komplektāciju, jūs no preces varat atteikties. Preces defektu konstatācijas brīdī lūdzam Jūs kopā ar ekspeditoru sastādīt divpusējo aktu par konstatēto defektu un atteikties no preces pieņemšanas.      

Preces slēpto defektu konstatācijas gadījumā lūdzam nekavējoties informēt pa tālr.: 26133264. Preces apmaiņa vai naudas līdzekļu atgriešana Pircējam tiek veikta pē servisa centra veiktās ekspertīzes.

Vēlamies īpaši pievērst uzmanību tam, ka ekspeditors tehnikas uzstādīšanu un pieslēgšanu NEVEIC!

 Mūsu kompānija var piegādāt preci uz jebkuru Baltijas valsti u.c. valstīm, piedāvājam dažus jau atstrādātus veidus:    

Transporta kompānijas /avio-, auto- un dzelzsceļš/ līdz Jūsu pilsētas terminālam.
Transporta kompānijas /avio-, auto- un dzelzsceļš/ līdz nosauktajai adresei Jūsu pilsētā. Šajā gadījumā pasūtījums nonāk tieši pie Jums /Jūsu norādītajā piegādes adresē/.

Zināmu apsvērumu dēļ (drošums, izmēri, svars) mūsu kompānija reti izmanto Latvijas Pasta pakalpojumus. Mēs neizmantojam arī vilcienu pavadoņu un reisa autobusu vadītāju pakalpojumus, kā arī citus neoficiālus piegādes veidus.   

Preces piegāde
Brīvības gatve 193 a, Rīga
Pilna kontaktinformācija

© LatLED 2009