LED - gaismas risinājumi

LatLED
 
Gaismas kastes

Vispopulārākais izkārtnes veids mūsu ielās – gaismas kaste, vai, savādāk izsakoties, - ‘’Light box’’. Gaismas kastes priekšpuse, saskaņā ar tehnoloģiju, tiek izgatavota no gaismas caurlaidīga plastikāta – šūnu polikarbonāta vai akrilstikla ar translucentās /gaismu izkliedējošas/ vinila plēves aplikācijas uzklāšanu, kuru izgatavo ar plotergriešanas vai pilnkrāsu drukas metodi.

Pedējā laikā lielu popularitāti ieguvušas gaismas kastes, kuru priekšējā daļa tiek izgatavota no alumīnija kompozītmateriāla. Ar frēzēšanas metodi tiek izgriezts teksts un visi pārējie elementi /logotips utt./. Pēc tam no akrilstikla /tas var būt 2-20mm biezumā/ ar lāzeru izgriež tekstu un pārējos elementus, kuri tiek inkrustēti gaismas kastes priekšējā daļā. Izmantojot akrilstiklu 10-20mm biezumā, burtiem tiek radīts papildus apjoms un burtu gala malu spīdēšana.

Gaismas kastes aizmugurējā daļa pilda konstruktīvo funkciju, un visbiežāk tiek izgatavota no cinkota tērauda. Gaismas kastes iekšējo metāla karkasu veido no profila trubas sametināts rāmis.

Uz gaismas kastes aizmugurējās sieniņas, komplektā ar droselēm, starteriem un kondensatoriem, tiek stiprinātas luminiscentās spuldzes, kuras nodrošina gaismas kastes iekšējo pagaismu.

Gala malu izgatavošanai var tikt izmantots gan cinkots alumīnija profils, gan arī alumīnija kompozītmateriāls.

          Dažādu materiālu un tehnoloģiju izmantošana ļauj izgatavot jebkura izmēra un formas /t. sk. arī nestandarta/ gaismas kastes.     

Gaismas kastesGaismas kastesGaismas kastes
Brīvības gatve 193 a, Rīga
Pilna kontaktinformācija

© LatLED 2009