LED - gaismas risinājumi

LatLED
 
Apgaismojums pēc fen-šui
Derīgi zināt > Apgaismojums pēc fen-šui

Apgaismojums un gaismu atstarojoši priekšmeti. Ļaunie gari, postoša un ļaunumu izplatoša enerģijas iespaidošana – tumsības rašanās. Gaisma tiem ir postoša, tāpēc tam ir aktīvi jāizmantojas ša plūsmu neitralizēšanai.

  
Dienas gaisma sev līdz ci, tādēļ vēlams noformēt dzīvokļa dienasgaismas apgaismojumu pienācīgā līmenī. Dabīgais telpas apgaismojums ietver sevī no ārpuses ielauzušos tiešos saules starus un atspīdēto gaismu. Nepieciešams ievērot līdzsvaru starp iepriekš norādīto, lai istaba neizrādītos pārāk cieta /jaņ/ vai mīksta /iņ/, tās atmosfēra pārāk silta /jaņ/ vai auksta /iņ/, uzbudināta vai nomierinoša.       

Dienas gaisma liksies pārāk spilgta, ja skatāmies uz ielu no tumšas telpas, diskomforts neizbēgami rodas arī tad, ja tiešie saules stari krīt uz gaismu atstarojošām virsmām un līdz maksimumam palielina iekšējā apgaismojuma spilgtumu. Nepieciešams iemācīties regulēt dienas gaismas spilgtumu, nodrošināt līganu pāreju no ļoti spilgtas dienas gaismas uz zemāku gaismas līmeni telpas iekšienē.   

Noteicošais šeit ir logu un telpas izmēri, attālums no istabas durvīm līdz logam, materiāls, no kāda ir uzšūti aizskari, vai ir ārējais jumtiņš virs loga, vai ir markīzes vai žalūzijas, iekšējais mākslīgais apgaismojums  un interjers /krāsu, faktūras, formu un  visu telpas dizaina elementu saskaņa/.

Gaisma izdara spiedienu ne tikai uz cilvēka psihi, bet arī uz apkārtējās vides uztveri, palīdz izzināt priekšmetu krāsas un formas, noslēpt, vai tieši otrādi, izcelt noteiktas visuma zonas. Tieši šīs gaismas īpašības tiek aktīvi izmantotas fen-šui.    

Gaisma pievērš uzmanību ci, kas, tādējādi, istabas vai atsevišķas tās daļas apgaismojuma palielināšanās atbaidīs ša, aktivizē noteiktu telpas zonu  un palīdzēs uzlabot vienu no jūsu dzīves jomām. Ja, pēc jūsu domām, jūs esat pelnījuši lielāku atzinību no Jūsu kolēģu puses, droši apgaismojiet sava darba kabineta vai viesistabas galveno zonu. Ja ir pasliktinājušās attiecības ar dzīvesbiedri, pārbaudiet, vai jūsu dzīvoklī /vai guļamistabā/ pietiekami labi tiek apgaismota laulības zona.

Mākslīgi izveidots apgaismojums var izmainīt telpas formu, radīt plašuma sajūtu vai noslēpt kādu neveiksmīgu veidojumu. Kā piemēram, Jūsu viesistaba saplānota tādā veidā, ka viens no tās stūriem ir novirzīts telpas iekšienē, t.i., virza ša vienā no telpas zonām, kas ir ļoti svarīgi ģimenes labklājībai. Šo problēmu viegli atrisināt ar virzošās gaismas palīdzību: uzstādiet galda lampas tā, lai bīstamais stūris paliek tumsā, - nebūtu pamanāms. Par laimi, saskaņā ar fen-šui principiem, ša ir bīstama tikai tad, kad cilvēks redz vai savādākā veidā sajūt caur sevi tās negatīvo ietekmi. Tas, kas paliek neredzams, nav bīstams.             

 

 

Apgaismojums pēc fen-šui
Brīvības gatve 193 a, Rīga
Pilna kontaktinformācija

© LatLED 2009