LED - gaismas risinājumi

LatLED
 
Ka padarīt skaistāku māju ar gaismas palīdzību
Derīgi zināt > Ka padarīt skaistāku māju ar gaismas palīdzību

Ja jūs izlemsiet tērēt laiku mājas dekorēšanai, tad procesa beigās jūs obligāti ievērosiet, ka kaut kā tomēr pietrūkst... pietrūkst gaismas! Pat vismodernākajā un mājīgākajā istabā bez papildus apgaismojuma radīsies nepabeigtības sajūta, un šīs kļūdas labošanai un atmosfēras izveidošanai varat izmantot gaismu. Ja jūs izplānosiet visu pareizi, tad apgaismojums var pasvītrot mēbeļu noformējumu, izveidot spilgtāku skatu un radīt vajadzīgo noskaņojumu.      

Instrukcija


Sarežģītības līmenis
: vidējs

1.solis

Izdomājat, kāds apgaismojuma veids kādai istabai jums vajadzīgs. Jūs varat izmantot speciālo apgaismojumu, piemēram, darbam vai vajadzīgās noskaņas radīšanai.   


2. solis
Pacenšaties ar gaismas palīdzību vizuāli palielināt istabu. Šāda efekta radīšanai jums būs nepieciešamas griestos iebūvējamās spuldzes.   

 

 3. solis
Mājīguma radīšanai izmantojiet augstos neiebūvējamos gaismekļus. Svečturveida lustras palīdzēs jums iegūt vajadzīgo rezultātu.

 4. solis

Obligāti papildus apgaismojiet mākslas darbus vai portretus ar prožektoru palīdzību. Iegādājieties vairākus prožektorus un novietojiet tos tā, lai gaisma kristu uz jums vajadzīgo objektu.   

5. solis
Piepildot māju ar gaismu, ņemat vērā drošības pasākumus. Hallēm, koridoriem, kāpnēm ir jābūt labi izgaismotām, bet gaismai ejas beigās ir jābūt spilgtākai.

Ka padarīt skaistāku māju ar gaismas palīdzībuKa padarīt skaistāku māju ar gaismas palīdzību
Brīvības gatve 193 a, Rīga
Pilna kontaktinformācija

© LatLED 2009