LED - gaismas risinājumi

LatLED
 
LED lampa priekš augu audzēšanai -600W
LED produkcija > LED priekš dārzam > LED lampa priekš augu audzēšanai -600W

LED lampa priekš augu audzēšanai -600W

Zems enerģijas patēriņš – lampiņa izmanto tikai 600 W

Minimālā darbības temperatūra – augi netiks sabojāti pat tiešā saskarsmē ar lampu.

Nekaitīgs Jums un apkārtējai videi.

Garantija 3 gadi

  • Apgaismotā platība:                             līdz 130 m2

  • Darbības termiņš:                                līdz 50 000 stundām

  • Spriegums:                                            220-240 V, 50- Hz

  • Maksimālā jauda:                                 600 W

  • Krāsa:                                                 sarkana un zila

  • Viļņa garums:                                      sarkana 660 nm, zila – 450 nm

  • Darba temperatūra:                             -20°~+50° C

  • Apgaismošanas leņķis:                         120°

  • Izmērs:                                              980×375x150 mm

  • Svars:                                                 14 kg

Cena = 725,00 EUR ( bez PVN )  

 

 

 

Mūsu kompānija piedāvā LED apgaismes ķermeņus un lampas ekonomiskam, drošam un galvenais - efektīvam augu apgaismojumam, kā mājās, tā arī siltumnīcās, ziemas dārzos utt.

 

Audzēšanai rudenī un ziemā siltumnīcās un iekštelpu apstākļos, augiem nepieciešama papildu gaisma. Vismazāk visu šim nolūkam ir piemērotas parastās spuldzes ar volframa kvēldiegu. Redzamā gaisma sastāda tikai mazu daļu no to spektra, un pārējais siltuma (infrasarkans) starojums, kas stimulē stādu izstiepšanos. Lielākā daļa fotobioloģisko procesu augos visintensīvāk notiek zem zili-violetā un oranži-sarkanā spektra apgaismojuma.
Daudziem audzētājiem joprojām ir jaunums, ka augiem vajadzīga gaisma, kas atšķiras no tās, kuru mēs redzam. Fotosintēzes reakcijai, pateicoties kurai augi attīstītās, ir nepieciešami noteikta garuma gaismas viļņi (starojuma krāsas). Tas nozīmē, ka, ja augu apgaismošanai jūs izmantojat parastās lampas, augi iegūs daudz gaismas, kura viņiem nav vajadzīga! Tas ir, lielākā daļa elektroenerģijas tiks izšķērdēta.
 

 

Augu reakcija pret gaismu atšķiras no cilvēku reakcijas. Gaisma diapazonā no 400 līdz 700 nm. spēj veicināt augu izaugsmi. Tas ir tā sauktais PAR-diapazons (īsi - Photosynthetic Active Radiation -  aktīvs fotosintēzes starojums). Aptuveni 45% no saules starojumu atrodas PAR diapazonā. Tādējādi, ja lampa ir paredzēta, lai veicinātu augu augšanu, tās spektra lielākajai daļai ir jāatrodas šajā diapazonā.
LED (gaismas diodes) ir ideāli augu apgaismošanai, jo tie ļauj iegūt definētas vērtības gaismas viļņus. Turklāt viņiem ir fantastisks derīguma termiņš (līdz pat 100 000 stundām), kas padara tās par vispiemērotāko gaismas avotu siltumnīcām un oranžērijām. Iemesls, kādēļ diodes vēl nav pietiekami izplatīti ir to augsta cena. Patiesi, tradicionālie gaismas ķermeņi ir daudz lētāki. Bet LED patērē 75% mazāk enerģijas, līdz ar ko šāds ieguldījums atmaksājas gada laikā. Un ņemot vērā viņa ilgmūžību – pat ātrāk. Jūs varat sakārtot vissarežģītāko apgaismojuma konstrukciju, un Jums nevajadzēs izjaukt to katru reizi, kad lampiņa izdegs.

Daudzi ieinteresējas - kāpēc audu apgaismojošu LED gaismas avotu spēku nenorāda Lumenos. Lumens ir mērvienība, piemērota standarta apgaismojumam. Augiem ir citi pieprasījumi. PAR avotu jauda tiek mērīta vatos uz kvadrātmetru, bet jebkurā gadījumā ir grūti noteikt šo vērtību precīzi. Taču, ja jums piedāvā PAR lampas un deklarē Lumenus kā galveno parametru – ir iespēja, ka Jūs mēģina maldināt.

Ir baumas, ka LED apgaismojumam ir maza ietekme uz augiem. Nu, tādā gadījumā NASA, kas izmanto PAR lampas orbītā hidroponiskās siltumnīcās, dara to par velti ... Problēma ir tā, ka ir viegli salikt kopā dažas zilas un sarkanas gaismas diodes un paziņot, ka tas ir apgaismojuma avots augiem. Bet LEDiem, pirmkārt, ir jābūt skaidri definētiem viļņu garumiem noteiktā diapazonā (400-700 nm), kas tiek mērīti laboratorijā atsevišķi katrai partijai, un, otrkārt, tiem ir jābūt palielinātai gaismas starošanai. Kā ir zināms, fotosintēzes maksimuma punkts atrodas uz divu viļņu garumiem - 470 nm (zils) un 660 nm (sarkans). Tehnoloģiski iegūt šādus daudzumus ir vieglāk no LED gaismas avotiem, tā kā tradicionālo gaismas avotu starojuma krāsa ir galvenokārt noteikta ar luminoforu vai krāsu filtru.

 

Cena norādīta bez PVN !

LED lampa priekš augu audzēšanai -600W

Cena: 725.00 €

Brīvības gatve 193 a, Rīga
Pilna kontaktinformācija

© LatLED 2009